Aktualności

Purenit - rewolucja w montażu okien

Co to jest Purenit?

Purenit to innowacyjny materiał konstrukcyjny, będący kompozytem poliuretanowym. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, stabilnością wymiarową oraz doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi.

Zastosowanie Purenitu w budownictwie związanym z montażem okien

Purenit wykorzystywany jest jako podkład pod okna, który zapewnia optymalne rozłożenie obciążeń i zapobiega przenikaniu wilgoci. Dzięki swoim właściwościom, materiał ten minimalizuje ryzyko powstawania mostków termicznych.

Dlaczego Purenit jest lepszy od innych podwalin?

Purenit wyróżnia się na tle innych podwalin dzięki swojej wytrzymałości, lekkości oraz łatwości obróbki. Ponadto, jego doskonałe właściwości izolacyjne przyczyniają się do oszczędności energii, co jest szczególnie ważne w kontekście efektywności energetycznej budynków.

Firma TYLKA i montaż okien na Purenicie

Firma TYLKA, specjalizująca się w montażu okien, wybrała Purenit jako podstawowy materiał w swoich realizacjach. Dzięki temu klienci korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych, gwarantujących trwałość, bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonania usług. Dodatkowo Purenit zawsze zabezpieczamy z zewnątrz membraną EPDM.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.