ALUPLAST IDEAL 8000System Aluplast IDEAL 8000 został tak zaprojektowany by okna stworzone na jego bazie miały jak najlepsze parametry cieplne. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w tym systemie głębokości zabudowy profili do 85mm, sześciokomorowej budowie kształtowników oraz systemowi trzech uszczelek wraz z uniklaną środkową uszczelką przylgową. Uszczelka w takim rozwiązaniu znajduje się na skrzydle, a ościeżnica posiada sztywną przylgę.

Okna PCV Aluplast Ideal 8000 to jedne z najwyższej jakości systemów okiennych dostępnych na rynku. System ten jest szczególnie ceniony za swoją wyjątkową trwałość, szczelność i izolację akustyczną.

Okna Aluplast IDEAL 8000 to doskonała szczelność: Okna te wykorzystują technologię uszczelek EPDM, która zapewnia doskonałą szczelność i zatrzymuje ciepło wewnątrz, co pozwala znacząco obniżyć rachunki za ogrzewanie.

  Okna PCV Aluplast Ideal 8000 są wytrzymałe i trwałe, a ich konstrukcja zapewnia doskonałą izolację termiczną.

  Okna wyposażone są w standardzie w pakiet trzyszybowy o szerokości 48mm. Zastosowany potrójny zestaw uszczelek poza polepszeniem termiki okien wpływa również na poprawę ich izolacyjności akustycznej.

  Okna PCV Aluplast Ideal 8000 są dostępne w wielu wzorach i kolorach, co pozwala dopasować je do każdego wystroju wnętrz.

  Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się natomiast żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych. Okna Ideal 8000 w kolorze białym wyposażone są w szarą uszczelkę, a w oknach okleinowanych w uszczelkę czarną.


  Zalety profili Ideal 8000:

  • Głębokość zabudowy 85 mm
  • Profil 6 - komorowy
  • Możliwość zastosowania pakietów szybowych o szerokości do 48 mm
  • Współczynnik izolacyjności termicznej profili Uf = 1,0 W/m²K
  • System z uszczelnieniem środkowym wyposażony w trzy uszczelki, w tym unikalna środkowa uszczelka przylgowa.
  • Większa stabilność okien dzięki usztywniającemu współdziałaniu szyby
  • Lepsza izolacyjność cieplna w stosunku do tradycyjnych rozwiązań
  • Zmniejszenie ilości przypadków pękania szyb w wyniku błędnego zaszklenia
   
  Współczynnik przenikania ciepła:
  Ramy Uf = 1,0 W/m²K
  Okna Uw = 0,8 W/m²K (przy zastosowaniu szyby 0,5W/m²K)
   
   

  Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.