SALAMANDER BE82Stylowe i ciepłe okna PCV w systemie Salamander bluEvolution 82

Okna stworzone w systemie bluEvolution 82 cechują się ponadprzeciętnymi parametrami, co sprawia, że są bardzo popularnym wyborem wśród inwestorów, którzy poszukują rozwiązań energooszczędnych dla swoich domów.

Profile Salamander bluEvolution 82 posiadają 6-komorowa budowę ramy, standardowo wyposażone w pakiety 3-szybowe,
głębokość zabudowy 82 mm i dodatkowe środkowe uszczelnienie ramy. Te wszystkie cechy sprawiają, że średnia przenikalność ciepłna się w okolicy Uw – 0,8 W m2/K. Co stawia je w czołówcie rozwiązań energooszczędnych.

Ascetyczna forma ram - piękno tkwi w prostocie

Bogata gama kolorów Salamander BE82
Rozpoczynając na śnieżnobiałej bieli surowego PVC-u - słynnej "bieli Salamandra", a kontynuując szeroki wybór w dziesiątkach oklein - drewnopodobnych, wielu odcieniach szarości, metalizowanych czy modnym ostatno czarnym macie. Jest w czym wybierać i każdy, nawet nietuzinkowy projekt domu znajdzie dla siebie tutaj swój kolor okien.

 
Zapraszamy do przesłania zapytania o ofertę lub umówienia się na bezpłatną konsultację oraz pomiar na miejscu budowy, aby uczynić pierwszy krok w kierunku realizacji Państwa projektu.
 
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE UMÓW SIĘ NA POMIAR

 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.