VEKA Softline 82

Energooszczędne okna PCV w systemie VEKA Softline 82


Okna na systemach profili VEKA Softline 82 przeznaczone są dla inwestorów poszukujących innowacyjnych i enegooszczędnych rozwiązań dla swojego domu.

Szczególnie sprawdzi się tam, gdzie wymagane są ponadprzeciętne parametry termoizolacyjne, podwyższonej szczelności oraz izolacji akustycznej.

Wysoki parametr izolacyjności cieplnej ramy, dzięki zastosowaniu 7-komorowej budowy ościeżnicy oraz 6-komorowej budowie skrzydła oraz zastosowaniu pakietów 3-szybowych pozwala uzyskać przenikalność cieplną całego okna w granicy Uw – 0,8 W m2/K.

Układ trzech uszczelek - dwie skrajne i jedna dodatkowa środkowa - wpływa to znacząco na poprawę szczelności konstukcji na takie czynniki jak wilgoć, wiatr czy hałas dobiegający z zewnątrz. Dzięki zastosowaniu trzeciej uszczelki tworzy się tzw. "sucha komora", w której pracują okucia, co wydłuża ich żywotność.

Konstrukcja i design okien VEKA Softline 82

Konstrukcje w tym systemie charakteryzują się prostymi, ponadczasowymi kształtami. Proporcje złożenia skrzydła z ramą okienną są wyważone i eleganckie.

Odpowiednio dopasowane zbrojenia stalowe pozwalają na tworzenie dużych gabarytów, które zyskują popularność w obecnych trendach architektonicznych, gdzie królują światłe przeszklenia.

W systemie okiennym VEKA Softline 82 moża również wykonać dzwi przesuwne (tarasowe) zarówno HST (poziom progu równo z posadzką, duże gabaryty) jak i PSK (uchylno-przesuwne).

Okna standardowo wyposażone są od 2 do 4 zaczepów antywyważeniowych, co dodatkowo utrudnia ewentualne sforsowanie okna przez włamywacza.

Kolorystyka i wykonanie okien PCV VEKA Softline 82

Okna w systemie VEKA Softline 82 dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, w tym unikalnej serii VEKA Spectral - eleganckich kolorów w matowym wykończeniu.

W zależności od dobranej kolorystyki rdzeń okna może być w kolorze miodowym, brązowym, białym lub antracytowym! Również uszczelki występują w kilku odmianach: karmelowa, czarna czy szara.

Dostępne w naszej ofercie okna w sytemie VEKA są wykonane ze szczególną dbałością o szczegóły. Łączenia elementów wykonane są w technologii cienkich zgrzewów lub w technologii V-Perfect co nadaje konstrukcjom wyjątkowej estetyki.

 
Zapraszamy do przesłania zapytania o ofertę lub umówienia się na bezpłatną konsultację oraz pomiar na miejscu budowy, aby uczynić pierwszy krok w kierunku realizacji Państwa projektu.
 
PRZEŚLIJ ZAPYTANIE UMÓW SIĘ NA POMIAR

 
Pliki do pobrania

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.