Okna PCV

Czym cechują się najlepsze okna PCV?

Okna PCV cechują się wysoką szczelnością i izolacją cieplną, odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz zachowują wysokie parametry izolacji akustycznej. Stolarka z tworzyw sztucznych jest również odporna na działanie wilgoci, grzybów czy czynników chemicznych, jej trwałość liczona jest w dekadach, a sama konserwacja ogranicza się do smarowania okuć i uszczelek! Polichlorek winylu (PCV lub PCW) jest materiałem plastycznym i łatwo poddaje się obróbce, dlatego istnieją duże możliwości aranżacji poprzez tworzenia kształtów, doboru kolorów oklein, wykończenia. Rdzeń konstrukcji stanowią kształtowniki stalowe, dlatego okna PCV mogą mieć też duże gabaryty.

Okna Zakopane

Tanie okna PCV - czy to możliwe?

Współczesne okna PCV zyskały swoją ogromną i niesabnącą popularność wśród inwestorów przede wszystkim dlatego, że biorąc pod uwagę ich wszystkie zalety i względnie mało istonych wad, ich cena w stosunku do innych rozwiązań jest bardzo atrakcyjna.
Zestawiając ze sobą stolarkę już PCV można wybrać zarówno ekonomiczne rozwiązania jak i te z górnej półki, dużo bardziej zaawansowane technicznie. Dlatego stojąc przed wyborem okien dla swojego domu warto skorzystać z kompetentnego doradztwa w tej kwestii. 
 

Okna PCV z montażem: Nowy Targ, Zakopane, Rabka Jordanów i okolice

Bardzo istotnym czynnikiem gwarantującym bezproblemowe użytkowanie okien PCV jest ich poprawny montaż. By okna zachowały odpowiednią szczelność i właściwie spełniały swoje energooszczędne funkcje należy zwrócić szczególną uwagę na sposób montażu. Aktualnie dla energooszczędnego budownictwa ma zastosowanie szczelny montaż, znany potocznie jako "ciepły montaż" - tutaj można się dowiedzieć więcej na ten temat. Nasza firma specjalizuje się w tej usłudze.
Obszar, gdzie świadczymy usługę montażu na okna PCV: Zakopane, Nowy Targ, Jordanów, Rabka, Jordanów, Sucha Beskidzka, Czarny Dunajec, Jabłonka, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, całę Podhale, Orawa, Spisz, powiat nowotarski, suski i tatrzański.

Okna PCV Nowy Targ

Okna PCV w naszej ofercie:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na okna PCV. W ofercie posiadamy szeroki wybór rozwiązań dla każdego z zastosowań: od tych dla najbardziej wymagających, po ekonomiczne na każdą kieszeń. Do współpracy zaprosiliśmy uznanych polskich producentów, którzy dostarczają nam produkty najwyższej jakości. Nasza oferta jest podzielona na kilka segmebtów:
  • okna PCV pasywne: okna AdamS Passiv-Line Ultra,  okna w systemie Aluplast Energeto

  • okna PCV energooszczędne: okna Aluplast IDEAL 8000, okna VEKA Softline 82, okna  Sonarol Perfectherm, okna Salamader bE 82 i inne

  • okna PCV ekonomiczne, tanie: okna Aluplast IDEAL 4000, okna VEKA Perfectline, okna Optittherm i inne

Mnogość dostępnych rozwiązań może przyprawić o zawrót głowy dlatego zapraszamy do naszego salonu, tam wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie odpowiadające Państwa potrzebom! Na stronie opisaliśmy 3 najczęściej wybierane systemy w naszej ofercie: Aluplast IDEAL 8000, VEKA Softline oraz Sonarol Perfectherm.

Poniżej przedstawiamy bogaty zbiór realizacji na okna PCV w naszym wykonaniu:

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.