Aktualności

Okna Zakopane i okolice

Harmonijne połączenie regionalnego stylu budownictwa Podhala z nowoczesnymi i energooszczędnymi oknami PCV.

Okna PCV Zakopane - połączenie tradycyjnego budownictwa z nowoczesną technologią.

Można by się zastanawiać czy nowoczesne i energooszczędne okna PCV mogą współgrać z tradycyjnym budownictwem Zakopanego i całego regionu Podhala? Jak najbardziej jest to możliwe.

Poniżej prezentujemy wybrane realizację gdzie mają zastosowanie okna PCV, które mieliśmy okazję montować m.in.  w miejscowości Zakopane, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Dzianisz, Chochołów, Witów i inne pomniejsze, obsługujemy całe Podhale.
Okna PCV Zakopane
Takie okna dzięki zastosowaniu oklein pasujących do koloru drewna, z którego wykonuje się budynki idealnie komponują się z regionalnym stylem budownictwa, a ponadto zyskujemy to, czym konstrukcje z pcw zaskarbiły sobie swoją popularność - mamy tutaj tanie okna pcv, ale super energooszczędne i trwałe, co szczególnie ważne w naszym rejonie narażonym na zmienność warunków atmosferycznych. Okna i drzwi PVC cechują się również doskonałą szczelnością na wiatr, co szczególnie na Podhalu jest istotne - każdy przecież zna siłę halnego wiatru! Ich trwałość przewidziana jest na kilka dekad, przy czym nie wymagają żadnych zabiegów renowacyjnych jak w przypadku okien drewnianych.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.